EFEKT

Od pierwszej rozmowy z klientem staramy się określić efekt, by następnie go zrealizować minimalizując czas i zbędne koszty.   

JAKOŚĆ

To dbanie o każdy detal, począwszy od analizy sprawy, przez dobór najbardziej trafnych metod działania, po profesjonalną obsługę.

KOMUNIKACJA

Stawiamy na jasny przekaz i transparentność w działaniu. Nasi klienci są na bieżąco informowani o postępach w ich sprawach.

„Stworzyłam Kancelarię EJK z myślą o klientach, którzy szukają czegoś więcej niż zwykłej konsultacji prawnej. Szukają prawnika, który ściągnie im problem z głowy, będzie dla nich wsparciem, da im poczucie bezpieczeństwa i zapewni spokój. Wiem jak stresujące mogą być problemy, z którymi przychodzą do mnie klienci i dlatego staram się minimalizować wszelkie ryzyka i stres związane ze sprawą. Dzięki powracającym klientom wiem, że udało mi się to zrealizować.”

Edyta Jania-Kwiatkowska

Założycielką Kancelarii jest:

Edyta Jania-Kwiatkowska

radca prawny

SPECJALIZACJE: PRAWO GOSPODARCZE, PRAWO SPÓŁEK, WŁASNOŚĆ INTELEKTUALNA

Ekspert od usług prawnych będących wsparciem dla biznesu. Specjalizuje się w zakładaniu, restrukturyzacji i likwidacji spółek, prowadzi też windykację należności. W pracy kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo kontraktów oraz dobre relacje z kontrahentami, proponowane rozwiązania wspiera obszerną wiedzą z rachunkowości i podatków.

Przed założeniem Kancelarii EJK zdobyła szerokie doświadczenie w renomowanych krakowskich kancelariach oraz jako prawnik w spółkach deweloperskich. Ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Wsparcie Kancelarii stanowią:

Monika Janas – Kuś

radca prawny, mediator

SPECJALIZACJE: PRAWO CYWILNE, RODZINNE I SPADKOWE

Specjalista od sprawach rozwodowych, alimentacyjnych, władzy rodzicielskiej, spadkowych. Doradza i reprezentuje klientów przed sądem i w mediacjach. Wykształcenie prawne uzupełnia wiedzą z zakresu mediacji, posiada uprawnienia mediatora.

Ma na swoim koncie publikacje z zakresu prawa rzeczowego. Ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Weronika Wenda

radca prawny, doktor nauk prawnych

SPECJALIZACJE: PRAWO NIERUCHOMOŚCI I INWESTYCJE BUDOWLANE

Specjalista w obsłudze procesów inwestycyjnych i budowlanych, występuje w roli doradcy i reprezentuje klientów przed sądem. Od kilkunastu lat związana z branżą deweloperską przez pracę dla podmiotów o ugruntowanej pozycji na tym rynku.

Jako doktor nauk prawnych publikuje i bada obszar umów deweloperskich skupiając się na instrumentach ochrony prawnej nabywcy. Ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.